top of page

Coeliakie Kids Vlaanderen bestaat 1 jaar


In alle drukte zijn we bijna vergeten dat onze vzw onlangs 1 jaar is geworden, hiep hiep hoera 🥳🥳🥳

 

Opgestart door 2 ongelooflijk enthousiaste mama's 🙋‍♀️🙋‍♀️ zijn we ondertussen een hecht team dat als hoofddoel heeft alle kinderen met coeliakie te bereiken in Vlaanderen en ver daar buiten. We zijn trots dat we hen kunnen samenbrengen met lotgenoten en laten genieten om gewoon kind of tiener te zijn. Alle kinderen verdienen het om zorgeloos te kunnen opgroeien en daar zal Coeliakie Kids Vlaanderen elke dag voor strijden

👉 wij staan voor onze kids! 👊💪

 

Ken je nog kinderen, familie of kennissen met coeliakie die nog niet van ons bestaan weten? Stuur hen door naar onze website www.ckvl.be of deel onze facebook, instragram en tiktok pagina.


We zijn ook verheugd dat we dit jaar één van de projecten zijn die ondersteund worden door De Warmste Week met als thema opgroeien zonder zorgen. Een thema op ons lijf geschreven en daarvoor hebben wij het project ingediend “iedereen mee op kamp”. Een actie die gericht is om kinderen met coeliakie uit kansarme gezinnen ook de kans te geven met ons mee op kamp te gaan. Check de website www.dewarmsteweek.be en steun ons door een actie te registreren, een donatie te doen, vlammetjes te kopen, een plaatje aan te vragen op de radio of zo veel meer…

Kortom wij vlammen mee! 🔥

 

Verder hebben we voor de komende jaren nog veel meer plannen dus hou ons zeker in de gaten en volg ons via alle mogelijke kanalen om op de hoogte te blijven.

 

Tot slot willen we graag al onze vrijwilligers, begeleiders, sponsers, donateuren, vrienden en sympathysanten, familie, ouders en grootouders, iedereen die ons een warm hart toedragen bedanken voor alle steun het afgelopen jaar ! ❤️ 

En onze kids die kunnen we niet vergeten, zij zijn de motor van onze vereniging en liggen allen nauw aan ons hart van groot tot klein!💖🥰


Een toast op onze verjaardag! Vier je met ons mee?🥂

Team CKVLComments


bottom of page